Prodej ryb vánočních stromků

Přijďte si vybrat vánoční stromek a kapra z produkce černokosteleckých lesů a rybníků na Jevanském potoce.

Vánoční stromky – Prodej bude probíhat v Jevanech pod hrází Jevanského rybníku, v areálu střediska rybářství a myslivosti, od 11. do 23. prosince včetně sobot a nedělí. Prodejní doba od 8 do 17 hodin. Přijďte si vybrat krásné smrky a borovice z černokosteleckých lesů a plantáží vánočních stromků. Stromky je možné zabalit do síťoviny pro snadnější transport a také oříznout k snadnému uchycení do stojanu.

 

Prodej bude uskutečňován zásadně za hotové a dle cenových relací včetně DPH 15 %:

výška stromku   SM  BO  BO černá, JD (výřez), SM ostatní druhy  JDO (grandiska) - plantáž
 do 2,5m  190 Kč  270 Kč  370 Kč  550 Kč
 od 2,5 m do 5 m  400 Kč  400 Kč  500 Kč  600 Kč

 

Transportní balení vánočních stromků do síťoviny a případné frézování vánočního stromku pro osazení do stojanu (frézování) je v ceně.

U stromků přesahujících výšku 5 m budou sjednávány smluvní ceny, které se stanovují (včetně DPH 15 %) u SMRKU (JEDLE BĚLOKORÉ, BOROVICE) 800 Kč/bm a u JEDLE OBROVSKÉ 1500 Kč/bm.

Při celkové výši ceny přes 10.000Kč za jeden vánoční strom lze po dohodě s odbytovým oddělením vystavit fakturu, stejně tak např. při jednorázovém odběru většího objemu stromků.

 

Kapři a jiné ryby na váš vánoční stůl – Prodej se bude konat pod hrází Jevanského rybníku, v areálu střediska rybářství a myslivosti, od 19. do 23. prosince, denně od 8 do 17 hodin. Ryby pocházejí z vlastní produkce, sortiment podle vyprodání zásob na sádkách.

 

Zveme vás do Kostelce nad Černými lesy na první nádvoří zámku, kde bude probíhat tradiční prodej našich kaprů ve dnech 22. a 23. prosince od 9 do 17 hodin.

 

Všem přátelům lesa, přírody, čistých vod a krásných zahrad přejí klidné a požehnané Vánoce a šťastný nový rok 2019 zaměstnanci Školního lesního podniku v Kostelci nad Černými lesy.