Prodej povolenk k lovu ryb

Vážení sportovní rybáři,

Prodej povolenek k lovu ryb na rybářském revíru České zemědělské univerzity v Praze školního lesního podniku v Kostelci nad Černými lesy, rybníku Ján pro sezónu 2020 byl zahájen!

Povolenky budou k zakoupení na níže uvedených prodejních místech:

1) Zámek Smiřických v Kostelci nad Černými lesy - ústředí Školního lesního podniku

Pondělí - Pátek: 9.00-14.00hod

Veronika Vepřovská: +420 321 610 316

2)  Lesní správa školního lesního podniku v Jevanech

Pouze po tel. domluvě ! ! !

Ing. Kamil Šebek: +420 724 085 410

Bc. Pavel Horáček: +420 735 191 738